Berlīnē turpina dedzināt automašīnas

Apollo
0 komentāru

Vācijas galvaspilsētā Berlīnē jau trešo nakti pēc kārtas dedzinātas automašīnas, bet likumsargiem, neraugoties uz pastiprinātajiem drošības pasākumiem, ļaunprātīgos dedzinātājus notvert nav izdevies.

Berlīnē turpina dedzināt automašīnas

Foto: SCANPIX/REUTERS

Automašīnas dedzinātas arī Brandenburgas pavalstī.

Kaut arī pēdējo dienu laikā policija veic pastiprinātu patrulēšanu nemarķētās automašīnās un likumsargu operācijās iesaistīts arī helikopters, naktī uz ceturtdienu aizdedzinātas deviņas automašīnas.

Auto deguši Šarlotenburgas, Tīrgartena un Neihoenšēnhauzenas rajonos. Neviens cilvēks uzbrukumos nav cietis.

Kopumā pēdējās trijās naktīs Berlīnē nodedzinātas 35 automašīnas. Auto arī agrāk Vācijas galvaspilsētā krituši par ļaunprātīgo dedzinātāju upuriem, un parasti šajos noziegumos tiek vainoti kreisie ekstrēmisti.

Pēdējā dedzināšanas sērija sākusies īsi pēc grautiņiem Anglijas pilsētās.

Kā liecina iepriekšējās nakts pieredze, auto dedzināšanas sērga pārsviedusies arī uz Berlīnei līdzās esošo Brandenburgas pavalsti, kur Teltovas-Flemingas apgabalā aizdedzinātas divas automašīnas.

Jābūt precedentam, kad kāds ļaunprātīgais dedzinātājs tiek notverts un tiesāts, laikrakstam "Bild" sacīja policistu arodbiedrības "DPolG" vadītājs Rainers Vents. Savukārt sociāldemokrātu ēnu kabineta "iekšlietu ministrs" Dīters Vīfelšpics laikrakstu brīdinājis, ka ļaunprātīga dedzināšana ir "terorisma prelūdija".

Par informāciju, kas palīdzētu notvert dedzinātājus, policija izsludinājusi 5000 eiro (3500 latus) lielu atlīdzību.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv