Bermudu salās notiesātais Zēģelis nav izteicis lūgumu izciest sodu Latvijā

Apollo
0 komentāru

Bermudu salās notiesātais kontrabandā pieķertais latviešu burātājs Jānis Zēģelis ne Ārlietu ministrijai (ĀM), ne Latvijas vēstniecībai nav izteicis lūgumu izciest 25 gadus ilgo cietumsodu Latvijā, aģentūru LETA informēja ĀM preses sekretārs Jānis Sīlis.

Bermudu salās notiesātais Zēģelis nav izteicis lūgumu izciest sodu Latvijā

Foto: LETA

Sīlis norādīja, ka Latvijas ārlietu dienests ir iesaistījies šīs personas tiesību un interešu aizstāvībā tādā apmērā, kādā tas ir pieļaujams saskaņā ar 1963.gada Vīnes konvenciju par konsulārajiem sakariem.

LETA jau ziņoja, ka 29 gadus veco Zēģeli atzina par vainīgu visās sešās apsūdzībās - narkotiku, ieroča un munīcijas glabāšanā un importēšanā. Apsūdzētais noliedza savu vainu visos apsūdzības punktos. Viņam draudēja mūža ieslodzījums.

Pēc ekspertu novērtējuma, Zēģela vestās kokaīna kravas vērtība ir 48 miljoni dolāru (27 miljoni latu).

Valsts policijas preses pārstāve Sintija Virse aģentūrai LETA iepriekš sacīja, ka šo kokaīna kravu, visticamāk, nebija plānots realizēt Latvijas teritorijā. Tas neesot iespējams mazā pieprasījuma pēc kokaīna dēļ. Virse atturējās vērtēt, kurā valstī krava nonāktu, ja viņš būtu sasniedzis Eiropas krastus, jo policijas rīcībā šādas informācijas pagaidām nav. Policija uzsver, ka kokaīna krava bija paredzēta kādas lielās valsts tirgum.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv