Bērns zooloģiskajā dārzā gūst elektrotraumu

Apollo
0 komentāru

Vakar mediķu palīdzība bija vajadzīga divus gadus veciem bērniem pēc medikamentu ieēšanas un elektrotraumas, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).

Bērns zooloģiskajā dārzā gūst elektrotraumu

Foto: «Apollo»/R. Oliņš

Kā pastāstīja NMPD pārstāve Laura Bundule, Vidzemes reģionā kāds divgadīgs bērns bija ticis pie medikamentiem un tos apēdis. Kad vecāki pamanījuši, ka bērns ir miegains, izsaukuši ātro palīdzību. Bērns sākumā tika nogādāts Vidzemes slimnīcā, taču vēlāk pārvests un Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu Rīgā.

Vēl viena divus gadus veca meitenīte traumu guvusi Kalvenes zooloģiskajā dārzā. Bērns ar abām rokām pieskāries «elektriskajam ganam». Laimīgā kārtā strāva neesot bijusi ļoti spēcīga. Meitenīte nogādāta Kuldīgas slimnīcā.

Tāpat vakarā kāds 31 gadu vecs vīrietis Jelgavā guvis plaukstu un vēdera apdegumus, kad, lejot grilā degmaisījumu, tas uzliesmojis.

Vidzemes reģionā jauns vīrietis nonācis slimnīcā ar galvas smadzeņu satricinājumu un muguras sasitumu pēc tam, kad, siltinot māju, nokrita no stalažām.

Bundule arī pastāstīja, ka joprojām ir pa kādai ar silto laiku tiešā veidā saistītai traumai. Tā vakar Jūrmalā, Vakarbuļļos, noslīkusi kāda 64 gadus veca sieviete. Sākumā viņu centušies reanimēt glābēji, kuri sievieti izvilkuši no ūdens. Pēc tam par sievieti rūpes uzņēmās NMPD mediķi, taču arī pēc 40 minūšu darba sievieti izglābt neizdevās.

15 cilvēki vecumā no desmit mēnešiem līdz 61 gadam vakar cietuši arī no insektu un kukaiņu kodumiem. Septiņi no viņiem hospitalizēti.

Divi cilvēki guvuši karstuma dūrienus - viena sieviete sajutusies slikti pēc ilgstošas sauļošanās Jūrmalā, otra bija kāda Vācijas pilsone Latgalē, kura arī ilgstoši uzturējusies saulē. Neviena no sievietēm hospitalizēta netika.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv