Bertāna atgriešanās sekmē «Bilbao Basket» iekļūšanu Top32 posmā Video

6 komentāri

Spānijas komanda «Bilbao Basket», kuru pārstāv arī latviešu basketbolists Dairis Bertāns, trešdienas vakarā spēja iekļūt Eiropas kausa izcīņas Top32 posmā.

Dairis Bertāns

«Bilbao Basket» savā laukumā ar 90:84 pieveica Vācijas komandu Oldenburgas «EWE Baskets», lai gan vēl pēdējās ceturtdaļas sākumā mājiniekiem bija -9 (57:66). Lai iekļūtu nākamajā kārtā Bilbao komandai bija jāuzvar ar vismaz piecu punktu pārsvaru.

Bertāns pirmajā spēlē pēc savainojuma izārstēšanas laukumā pavadīja nepilnas 22 minūtes, kuru laikā guva astoņus punktus (2p. - 1/4, 3p. - 2/4), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles un pieļāva vienu kļūdu. Turklāt tieši pēc Bertāna piespēles Alekss Mumbru sekundi līdz cīņas beigām guva izšķirošos divus punktus.

B apakšgrupas kopvērtējumā «Bilbao Basket» ar četrām uzvarām desmit mačos ierindojās ceturtajā vietā.

Tikmēr F apakšgrupas spēlē Rolanda Freimaņa pārstāvētā Ukrainas komanda Južnijas «Himik», kuru vada Kārlis Mužinieks, viesos ar 87:91 atzina Melnkalnes kluba Podgoricas «Budučnost Voli» pārākumu.

Freimanis nepilnu 17 minūšu laikā guva 11 punktus (2p. - 4/7, 3p. - 1/2), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, bloķēja divus metienus un pieļāva vienu kļūdu.

«Himik» komanda ar sešām uzvarām desmit spēlēs iekļuva Top32 posmā. Jau pirms pēdējās spēļu kārtas bija zināms, ka Ukrainas klubs ieņems otro vietu apakšgrupā.