Bertāns atkal rezultatīvākais, «Partizan» triumfē Adrijas līgā Pozitīvi

8 komentāri

Par Adrijas basketbola līgas čempioniem sestdienas vakarā kļuva Dāvja Bertāna pārstāvētā Serbijas komanda Belgradas «Partizan mt:s».

Dāvis Bertāns

Finālmačā «Partizan mt:s» divu nesamierināmo konkurentu duelī ar 71:63 pieveica citu Belgradas klubu «Crvena Zvezda Telekom», bet Bertāns nepilnu 25 minūšu laikā guva 15 punktus (2p. - 2/3, 3p. - 2/6, s.m. - 5/6), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, pārtvēra divas bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un pieļāva vienu kļūdu.

Rezultatīvākaiie uzvarētājiem ar 15 punktiem bija Bertāns un francūzis Leo Vestermans, bet «Crvena Zvezda» rindās ar 19 punktiem izcēlās Raško Katičs.

Lai gan spēli ar 7:0 izrāvienu sāka «Partizan mt:s», lielāko daļu pirmā puslaika vadībā bija «Crvena Zvezda», kas lielajā pārtraukumā devās ar +7 (32:25). Trešajā ceturtdaļā «partizāni» pakāpeniski sadeldēja rezultāta starpību un pārņēma vadību, ceturtdaļas vidū panākot jau 45:38. Pirms pēdējām desmit minūtēm «Partizan mt:s» komandai bija piecu punktu pārsvars (50:45), bet atlikušajā laikā to dramatiskā cīņā izdevās nosargāt.

Atgādinām, ka pusfinālā «Partizan mrt:s» komanda ar 63:57 pārspēja regulārā čempionāta uzvarētājus, Bosnijas un Hercegovinas komandu Aleksandrovacas «Igokea», bet Bertāns ar 15 punktiem bija rezultatīvākais uzvarētāju rindās.