Bērziņš: Tautas partijā saprot, ka ir apnikuši sabiedrībai

Apollo
0 komentāru

Partijas LPP/LC Saeimas frakcijas vadītājs un ekspremjers Andris Bērziņš uzskata, ka Tautas partija pie varas ir jau desmit gadus un viņu laiks ir pagājis. Tā Bērziņš apgalvo intervijā laikrakstam «Bizness&Baltija».

Andris Bērziņš

Foto: Evija Trifanova/LETA

«[Tautas partija] mēģina visiem parādīt, ka viņi ir paši lielākie cīnītāji par ekonomikas atdzīvināšanu. Tas ir tīrākais populisms. Lieta ir tāda, ka katram politiskajam spēkam ir savs laiks. Tautas partija pie varas ir jau vairāk nekā 10 gadus, un viņu laiks ir pagājis,» norādīja politiķis.

Bērziņš arī skaidro: ««Tautpartijieši» lieliski saprot, ka ir apnikuši sabiedrībai, un raustās, mēģinot kaut kā izdzīvot.» «Tas notiek ne tāpēc, ka viņi būtu ļoti slikti, vienkārši, tas ir politikas likums,» pauda Bērziņš, norādot, ka līdzīgi pagāja arī partijas «Latvijas ceļš» laiks.

Bērziņš arī sacījis, ka Tautas partija neko pret Ministru prezidentu Ivaru Godmani iesākt nespēj. «Godmanis strādā precīzi, tāpēc — kamēr nebūs izteikta neuzticība, viņš turpinās strādāt,» sacīja Bērziņš.

Par parlamenta opozīcijas partijām Bērziņš sacīja, ka tās ļoti labi saprot ekonomisko situāciju valstī un pasaulē, tāpēc valdībā patiesībā nemaz nevēlas iet.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv