Bezdarba riskam pakļautie var mācīties angļu valodu bezmaksas Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

Biznesa augstskola Turība ir vienīgā izglītības iestāde, kurā nepilnu laiku strādājošie bezmaksas var pagūt angļu valodu, portālu «Apollo» informēja Vladimirs Azarovs, biznesa augstskolas «Turība» Profesionālās izaugsmes centra projekta koordinators.

No šā gada septembra nodarbinātības valsts aģentūra garantē apmaksu 300 latu apmērā profesionālās pilnveides kursiem strādājošajiem, kuri ir nodarbināti mazāk kā 40 stundas nedēļā. Darbinieks var izvēlēties izglītības iestādi un mācību programmu, kurā papildināt zināšanas. No 12.oktobra Biznesa augstskolas Turība Profesionālās izaugsmes centrs piedāvā angļu valodas kursus ar un bez priekšzināšanām 160 stundu apjomā Rīgā, Liepājā, Cēsīs, Talsos un Jēkabpilī.

Lai pieteiktos kursos, darbiniekam ar darba devēja apliecinājumu, ka viņa darba laiks ir samazināts ekonomisko apstākļu dēļ, jādodas uz tuvāko Nodarbinātības Valsts aģentūras filiāli līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu (pasi) un jāizņem kupons.

Bezmaksas apmācību kuponu varēs saņemt darbinieki un pašnodarbinātie (izņemot valsts un pašvaldību kapitālsabiedrību darbiniekus), kuri pašreizējā darba vietā ir nodarbināti ilgāk par sešiem mēnešiem un strādā nepilnu darba laiku, vismaz vienu mēnesi.

Ar saņemto kuponu darbinieks var vērsties Biznesa augstskolas Turība Profesionālās izaugsmes centrā Rīgā, Graudu ielā 68 vai filiālēs.

Mācību laikā darbinieks saņem stipendiju 70 Ls/mēnesī.

Plašāka informācija par programmām un kursu sākuma datumiem ir pieejama vietnē http://kursi.turiba.lv

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv