Bezmaksas semināri jauno biznesa ideju autoriem

Apollo
0 komentāru

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar SIA «Firma L4» un SIA «Konsorts» aicina jaunos biznesa ideju autorus un topošos uzņēmējus iesniegt savas biznesa idejas aprakstu un pieteikt dalību semināru ciklam «Inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšana», portālu «Apollo» informēja Nelda Elsiņa, SIA «Firma L4» Mācību centra vadītāja.

Bezmaksas semināri jauno biznesa ideju autoriem

Foto: Apollo

Visi biznesa ideju autori un topošie uzņēmēji, kam ir interesanta un inovatīva biznesa ideja un vēlme papildināt savas zināšanas, lai realizētu savu biznesa ideju uzņēmējdarbībā var pieteikties inovatīvas uzņēmējdarbības semināru ciklam līdz 2010. gada 15.augustam, aizpildīt elektronisko pieteikuma anketu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā www.liaa.gov.lv.

Ņemot vērā to, ka dalībnieku skaits dalībai semināru ciklā ir ierobežots, pieteikto dalībnieku biznesa idejas izvērtēs kompetenta organizatoru komisija pēc noteiktajiem vērtēšanas kritērijiem. Galvenie vērtēšanas kritēriji ir inovācijas projekta konkurētspējīgas priekšrocības, intelektuālā īpašuma tiesības un to aizsardzība, projekta ieviešanas komandas kapacitāte starptautiskās izaugsmes potenciāls un citi kritēriji, ar kuriem sīkāk var iepazīties www.liaa.gov.lv. Semināru ciklam tiks atlasīti 40 - 50 dalībnieki, tai skaitā biznesa ideju autori un viņu komandas dalībnieki.

Semināru cikls tiek veidots tā, lai biznesa ideju autoriem būtu iespējams precīzi izstrādāt savu biznesa ideju un biznesa modeli, sagatavot biznesa idejas komercializācijas plānu, kā arī pilnveidot autoru prasmes idejas prezentēšanā un prezentēt tās potenciāliem investoriem kontaktbiržā.

Semināru ciklu «Inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšana» veido pieci secīgi semināri, kas notiks Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras telpās. Paredzēts, ka dalībnieki, kas pieteikuši savu dalību semināru ciklā, piedalās visos semināros.
Semināru cikls sākas 23.augustā ar divu dienu «Ideju ģenerēšanas un pilnveidošanas semināru», kurā biznesa ideju autori tiks iepazīstināti ar ideju ģenerēšanas metodēm, kā arī prasmi kvalitatīvi pilnveidot un precizēt savu biznesa ideju.

Nākamajos trijos semināros, kas notiks 2010. gada 3., 10. un 17.septembrī, inovatīvo ideju autoriem būs iespēja apgūt jaunas inovatīvu biznesa ideju tālākas attīstības prasmes un metodes, lai izstrādātu biznesa modeli un komercializācijas plānu, kā arī pilnveidotu to autoru prezentēšanas prasmi.

2010. gada 15.oktobrī jauno ideju autori savas noslīpētās idejas un biznesa plānus kontaktbiržā prezentēs privātiem investoriem ar mērķi sekmēt jauno biznesa ideju autoru kompetenci darbā ar potenciāliem privātiem investoriem un investoru sadarbības tīkla attīstību.
Semināru cikls «Inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšana» tiek organizēts valsts atbalsta programmas «Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai» ietvaros, lai veicinātu jauno un topošo uzņēmēju kvalitatīvu biznesa ideju izstrādi un attīstību.
Sīkāka informācija par pieteikšanos semināru ciklam LIAA mājas lapā, kā arī pa telefonu 67500180, 26450388 vai epastu nelda.elsina@L4.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv