Bezvīzu režīma ar Kanādu pagaidām nebūs

Apollo
0 komentāru

2005. gada 9. maijā Kanādas Imigrācijas departaments publiskoja gadu ilgušās izvērtēšanas rezultātus par bezvīzu režīma ieviešanu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Slovākijā, Ungārijā, Polijā un Čehijā.

Pēc departamenta sniegtās informācijas, pašlaik neviena no septiņām jaunajām Eiropas Savienības valstīm neatbilst bezvīzu režīma ar Kanādu ieviešanas kritērijiem, portālu «Apollo» informēja Ārlietu ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību departaments.  

Kanādas Imigrācijas departaments informēja, ka izvērtēšana turpināsies, līdz Eiropas Savienības jaunās dalībvalstis pievienosies Šengenas sistēmai 2007. gadā. Tā kā katras dalībvalsts sasniegtais progress ir atšķirīgs, bezvīzu režīms netiks attiecināts uz visām valstīm vienlaikus.

Kanādas Imigrācijas departaments atzina par problemātisku situāciju, ka vīzu izsniegšana nenotiek valstī, bet Kanādas konsulārajos punktos ārpus konkrētās valsts, un tas paildzina un padara vīzu izsniegšanas procedūru sarežģītāku. Šāda situācija ir četrās no septiņām jaunajām Eiropas Savienības dalībvalstīm. Līdz bezvīzu režīma ieviešanai Latvijas vēstniecība Kanādā turpinās strādāt, izmantojot diplomātiskos kanālus, lai atvieglotu vīzu iegūšanas procedūru.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv