Biatlonistei Bendikai 35.vieta IBU kausa posma 15 kilometru distancē

2 komentāri

Latvijas biatloniste Baiba Bendika piektdien izcīnīja 35.vietu IBU kausa izcīņas otrā posma 15 kilometru individuālajās sacensībās.

Četrās šaušanās Bendika pieļāva trīs kļūdas un finišā no uzvaru izcīnījušās krievietes Olgas Podčufarovas atpalika par piecām minūtēm un 38,8 sekundēm.

Jau pagājušajā nedēļas nogalē notikušajā IBU kausa pirmajā posmā Bendika izpildīja nepieciešamo normatīvu dalībai Pasaules kausa posmos, tomēr noprotams, ka viņa to izmantos vien otrajā sezonas trimestrī, kas janvārī risināsies pirms Soču olimpiskajām spēlēm.

Vēl viena Latvijas sportiste Inga Paškovska šoreiz ar četrām kļūdām uzvarētājai zaudēja deviņas minūtes un 18,3 sekundes, kas deva 64.vietu starp 85 finišējušajām sportistēm.

Savukārt vīriešu 20 kilometru individuālajās sacensībās Latvijas pārstāvji piektdien nebija sekmīgi. Linards Zēmelis, Aleksandrs Patrijuks un Daumants Lūsa ieņēma attiecīgi 100., 102. un 104.vietu 121 finišējušā sportista konkurencē.

Zēmelis šaušanā kļūdījās trīs reizes, Patrijuks pieļāva astoņas kļūdas, bet Lūsa nesašāva piecus mērķus. Viņi finišā uzvarētājam Benediktam Dolam no Vācijas zaudēja vairāk par 13.minūtēm.

Sestdien tiks aizvadītas sprinta sacensības.

IBU kausa izcīņa ir biatlona sezonas otrs nozīmīgākais sacensību seriāls pēc Pasaules kausa izcīņas.