Bīčvolejbolista Samoilova bijusī neskumst, bet izklaidējas «Jaunajā vilnī»

Apollo
0 komentāru

Šī sezona pludmales volejbolistam Aleksandram Samoilovam (26) nav diez ko spoža - izpaliek godalgotas vietas sporta lauciņā un arī privātajā dzīvē nevedas - nesen viņš pašķīries no savas draudzenes Jeļenas Vavilovas, vēsta žurnāls «Vakara ziņas».

Bīčvolejbolista Samoilova bijusī neskumst, bet izklaidējas «Jaunajā vilnī»

Foto: «Apollo»

Pirmās baumas par seksīgā pāra attiecību beigām uzjundījusi vēsts Jeļenas Vavilovas (24) «Twitter» kontā: «Ļenočka atkal ir kļuvusi par iekārojamu līgavu».» «VZ» Vavilova apliecinājusi, ka pielikusi punktu šīm attiecībām jau vairāk nekā pirms mēneša, taču, vaicājot par konkrētiem iemesliem šādai rīcībai, bijusi izvairīga: «Ja Aleksandrs gribēs, pats par to pastāstīs.«

Samoilovs «VZ» atzinis, ka nu atkal esot brīvs puisis, un par savu bijušo draudzeni izteicies ar ļoti lielu cieņu «Ir ļoti grūti veidot attiecības no attāluma. Viņa tagad dzīvo Kijevā, es pats visu laiku esmu sacensībās, tas laikam arī bija galvenais iemesls,» prātojis Samoilovs. Volejbolists kategoriski noraidījis aizdomas, ka šīs attiecības bijis kāds PR triks. «Ļena bija pirmā meitene, ar ko es dzīvoju kopā - tas nebija nekāds joks!»

Pāra nopietnās attiecības ilgušas gadu.

«Jaunajā vilnī» Samoilova bijusī gan neesot īpaši skumusi un jautri pavadījusi laiku, baudot dažādu vīriešu uzmanību.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv