Biedriņam 13 atlēkušās bumbas, «Warriors» atspēlējas un uzvar

Aizvadītās nakts NBA spēlē Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas «Warriors» komanda savā laukumā ar 108:104 pieveica Atlantas «Hawks».

Andris Biedriņš

Goldensteitas «Warriors» komanda pēdējā ceturtdaļā atspēlēja 17 punktu deficītu un pārspēja Atlantas «Hawks».

Latviešu centra spēlētājs 33 minūšu laikā guva četrus punktus (2p. - 2/3), izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, izdarīja piecas rezultatīvas piespēles, bloķēja divus metienus un pārtvēra vienu bumbu.

Rezultatīvākais «Warriors» komandā ar 32 punktiem bija Stīvens Karijs, 26 punktus guva Monta Eliss, bet 15 punktus pievienoja Sīdžejs Vatsons. «Hawks» labā 31 punktu sakrāja Džo Džonsons, bet 26 punkti bija Ela Horforda rēķinā.

Pēc pirmā puslaika «Hawks» komanda bija vadībā ar 52:51, bet trešajā ceturtdaļā viesi dominēja un pirms pēdējās ceturtdaļas «Warriors» bija -17 (73:90). Tomēr pēdējās 12 mača minūtēs mājinieki spēja atspēlēties un beigās izcīnīt negaidītu uzvaru. Minūti līdz spēles beigām Eliss panāca neizšķirtu (104:104), bet atlikušajā laikā Karijs, Eliss un Kriss Hanters no soda metienu līnijas nodrošināja «Warriors» komandai uzvaru.

«Warriors» ar 16 uzvarām 55 spēlēs joprojām ieņem pirmspēdējo, 14. vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.