Biedriņš: gribēju palikt «Warriors»

Apollo
0 komentāru

NBA kluba Goldensteitas «Warriors» latviešu centra spēlētājs Andris Biedriņš laikrakstam «The Mercury News» atzinis, ka, neskatoties uz baumām par aizmainīšanu, ļoti vēlējies palikt komandā.

Andris Biedriņš

Goldensteitas «Warriors» latviešu basketbolists, tāpat kā viņa komandas biedri, ir priecīgs, ka pārejas darījumu pēdējā dienā komanda saglabāja sastāvu neskartu.

Foto: LETA/AFP

«Runāju ar savu aģentu, un viņš teica, ka viss esot kārtībā,» atklāj Biedriņš. «Es nevēlos pāriet uz citu komandu. Vēlos palikt šeit.»

Beidzoties pāreju pēdējai dienai, «Warriors» komanda neveica nevienu darījumu, tādējādi saglabājot savu līdzšinējo sastāvu, un ir ar to apmierināta.

«Es domāju, ka viņi pārdos Marko [Belinelli], jo viņš man ļoti nepatīk,» kā allaž ar veselīgu humoru izcēlās Biedriņš. «Taču šķiet, ka viņš paliks un man vēl dažus mēnešus nāksies viņu paciest.»

Interesanti, ka «Warriors» komandai tuvi avoti atklāj, ka klubs noraidījis kādu ļoti interesantu darījumu, kura dēļ Beirons Deiviss atgrieztos «Warriors» sastāvā, bet Korijs Magetī — Losandželosas «Clippers».

Pat komandas galvenais treneris Dons Nelsons, kam patīk daudz izmantot veterānus, lūkojas nākotnē. Tomēr tajā «Warriors» būs jāatbild uz vairākiem jautājumiem: vai Brendans Raits ir vērtīgāks kā potenciālā prece pārdošanai vai kā viens no komandas spēlētājiem, vai uz Belinelli var paļauties jebkurā aizsarga postenī, vai debitants Entonijs Morouvs jāsaglabā komandā un vai cits debitants Entonijs Rendolfs varētu kļūt par nākotnes pamatsastāva spēka uzbrucēju?

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv