Biedriņš nespēlē, «Warriors» ielaiž 154 punktus pret «Suns»

Aizvadītās nakts NBA spēlē Goldensteitas «Warriors» komanda bez savainotā Andra Biedriņa sastāvā savā laukumā ar 130:154 zaudēja Fīniksas «Suns» basketbolistiem.

Corey Maggette & Stephen Jackson

Goldensteitas «Warriors» bez potītes savainojumu guvušā Andra Biedriņa sastāvā ar 130:154 zaudēja Fīniksas «Suns» basketbolistiem.

Rezultatīvākais «Warriors» komandā ar 26 punktiem bija Monta Eliss, 21 punktu pievienoja Korijs Magetī, bet ar 18 punktiem izcēlās Kelenna Azubuki. «Suns» rindās 31 punktu guva Džeisons Ričardsons, 26 punktus sakrāja Šakīls O'Nīls, 21 punkts Leandro Barbosas rēķinā, bet 20 punktus guva Mets Bārnss.

Ļoti rezultatīvajā spēlē izšķirīgā izrādījās mača trešā ceturtdaļa, ko Fīniksas kluba basketbolisti uzvarēja ar 21 punkta pārsvaru (46:25), tādējādi pirms pēdējām 12 minūtēm panākot +23 (120:97).

Biedriņš laukumā nedevās, jo iepriekšējā spēlē jau pirmās ceturtdaļas beigās savainoja kreisās kājas potīti un bija spiests pamest laukumu. Rentgena uzņēmumi lūzumu neuzrādīja, tomēr nav zināms, kad latviešu centrs atgriezīsies laukumā.

«Warriors» komanda ar 23 uzvarām 69 spēlēs ieņem desmito vietu Rietumu konferencē un jau ir zaudējusi cerības iekļūt play-off mačos.