Biedriņš zaudē Jao Minam

Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) spēlē Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas «Warriors» komanda viesos ar 110:93 piekāpās Hjūstonas «Rockets».

Andris Biedriņš guva astoņus punktus un izcīnīja septiņas atlekušās bumbas, taču komanda atzina Hjūstonas «Rockets» pārākumu.

Pirmo ceturtdaļu ar piecu punktu pārsvaru noslēdza «Rockets» - 25:20, kas liecināja, ka spēles turpinājumā abu komandu starpā norisināsies līdzīga cīņa.

Puslaiks noslēdzās par labu mājiniekiem - 53:51. Kad «Rockets» centra spēlētājs Jao Mins nogāja no laukuma, tad «Warriors» izdevās samazināt rezultāta starpību, taču tādu pašu momentu izmantoja arī Hjūstonas basketbolisti, kad pēc Biedriņa saņemtās tehniskās piezīmes latviešu basketbolists tika nomainīts un «Rockets» guva vairākus punktus pēc kārtas.

Trešajā ceturtdaļā Biedriņš saņēma savu piekto personīgo piezīmi un latviešu centrs tika nomainīts. Laukuma saimnieki sākoties pēdējai ceturtdaļai atradās vadībā ar sešu punktu pārsvaru - 81:75.

Pēdējās 12 minūtēs «Rockets» savu vadību neatdeva un svinēja uzvaru ar 110:93.

Šajā mačā varēja salīdzināt, kurš no spēlētājiem - Jao Mins vai Andris Biedriņš ir patreiz lielāka līgas zvaigzne, jo pēdējā laikā daudz ir tieši runāts par abu spēlētāju savstarpējo sniegumu un rezultativitāti. Līdzjutējiem bija iespēja redzēt abus centra spēlētājus spēlējot vienam pret otru.

Mins laukumā pavadīja vairāk nekā 34 minūtes, kuru laikā guva 25 punktus, izcīnīja 11 atlekušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva četras kļūdas un nopelnīja piecas personīgās piezīmes.

Savukārt Biedriņš aizvadīja 23 minūtes, guva 8 punktus, izcīnīja septiņas bumbas pie groziem, vienu reizi izdarīja rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu, kā ar nopelnīja piecas personīgās piezīmes.

Rezultatīvākie spēlētāji mačā bija - «Warriors» sastāvā ar 17 punktiem Korijs Magetī, bet uzvarētāju rindās Rons Ārtests guva 27 punktus.