Bijonse atlaiž… tēti!

Apollo
0 komentāru

Bijonse Noulza esot atlaidusi no darba savu tēti Metjū Noulzu, kurš jau daudzus gadus ir viņas un grupas «Destiny's Child» menedžeris. Dīva esot bijusi visai sašutusi, uzzinot, ka papus uzmācies kādai no viņas dejotājām.

Kāda dziedātājas draudzene pavēstījusi, ka saņemot sūdzības. Bijonse tēvu nav žēlojusi, jo abu starpā jau labu laiku valdot saspīlētas attiecības. «Pacietības vadzis lūzis pēc viņas sarunas ar vienu no dejotājām, kas Bijonsi pārliecināja, ka viņai ir vērts sākt visu no sākuma.»

Bijonse atlaiž… tēti!

Foto: AFI

Metjū, kas pirms trim gadiem atzinās, ka ir apmeklējis psihologa konsultācijas saistībā ar laulības pārkāpšanu, meitas lēmums esot ļoti pārsteidzis — tik ļoti, ka savā menedžmenta kompānijā neesot rādījies jau ilgu laiku.

Noulza padotie arī nezinot, kur priekšnieks atrodas, turklāt kompānijas darbs esot paralizēts, jo bez Metjū akcepta svarīgi lēmumi «Sonctvary Urbon» netiekot pieņemti. Metjū bijis «Destiny's Child» menedžeris kopš grupas dibināšanas, un, ievērojot grupas satriecošas panākumus, menedžmenta līgumus ar Noulza kompāniju noslēgusi grupa «D-12», «FotJoe», Eve, Kelis, Mario, Nellijs, Mērija Dž. Blaidžo un citas zvaigznes.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv