Bijušais komandieris noliedz Baltijas jūras piesārņošanu

Apollo
0 komentāru

Bijušais Krievijas flotes komandieris Bladimirs Jegorovs noliedz medijos izskanējušās runas, ka Krievijas flote savulaik ir ar kodolatkritumiem piesārņojusi Baltijas jūru pie Zviedrijas, vēsta «Newsru.com».

Bijušais komandieris noliedz Baltijas jūras piesārņošanu

Foto: Reuters/Scanpix

Krievijā šīs ziņas tiek dēvētas par murgu un provokāciju starptautiskā līmenī.

«Flotei, kura 90. gadu sākumā pameta Liepājas kara ostu, nebija ķīmisko ieroču, radioaktīvu materiālu vai atkritumu,» sacījis bijušais komandieris.

Turklāt Krievijas spēku iziešanu no Latvijas teritorijas kontrolējusi pati Latvija. «Pat pie lielākās vēlēšanās kaut ko noslēpt, to nevarētu izdarīt,» atceras Jegorovs, piebilstot, ka kontrole bijusi ļoti stingra.

Zviedrijas Televīzija vēstīja, ka Krievijas armija tiek turēta aizdomās, ka tā deviņdesmito gadu sākumā Baltijas jūrā, Gotlandes piekrastē, izgāzusi no Liepājas atvestus ķīmiskos ieročus un kodolatkritumus

Turklāt pastāv aizdomas, ka no Krievijas armijas kuģiem bīstamās kravas jūrā izgāztas vairākkārt laika posmā no 1991. līdz 1994.gadam, teikts slepenajos ziņojumos, kas datēti ar 1999.gada novembri un decembri, kā arī 2000.gada jūniju.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv