Bijušais spēkavīrs Vidzis no tās pašas sievas šķiras jau otro reizi

Apollo
67 komentāri

Bijušais spēkavīrs Raivis Vidzis (41) jau otro reizi šķirs laulību ar mīļoto sievieti Aleksandru Čupriku, informē žurnāls «Kas Jauns».

Bijušais spēkavīrs Vidzis no tās pašas sievas šķiras jau otro reizi

Foto: facebook.com/profile.php?id=100004503017707

«Esam pieņēmuši lēmumu par šķiršanos. Mūsu attiecības ir saglabājušās labas. Konflikta mums nav, un mūsu šķiršanās iemesls nav kāda cita cilvēka ienākšana mūsu dzīvē - ne man, ne Aleksandrai. Vienkārši sapratām, ka tomēr nē...» izdevumam komentēja Vidzis, kurš pašlaik ir sporta treneris un darbojas arī kā improvizācijas teātra aktieris.

Kā zināms, pāris pēc četru gadu kopdzīves pirmo reizi salaulājās 2010. gada 6. novembrī. Pēc nepilna gada abi nolēma šķirties, taču vēlāk atkal salaba un 2014. gada vasarā mija gredzenus jau otro reizi.

Abas reizes Raivis un Aleksandra laulājās Vidzemes priekšpilsētas Dzimtsarakstu nodaļā, tērpjoties sevis izvēlētā apģērbā, nevis tradicionālajā baltajā kāzu kleitā un klasiskajā uzvalkā.

Kā jau ziņots, Vidzis Latvijā pazīstams arī ar uzvaru 2008. gada deju šovā «Dejo ar zvaigzni 2», kurā piedalījās kopā ar dejotāju Violu Abramovu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv