Bijusī robinsone Kristīne Koļadina veido savu ««Bez tabu» specvienību»

Apollo
0 komentāru

Kā rīkoties ārkārtas situācijā? Kā atrisināt samilzušu problēmu, kas draud novest bezizejā? Visiem, kurus piemeklējusi nelaime, visiem, kuri jūtas vieni, apdraudēti vai nesaprasti, palīdzīgu roku sniegs jaunā ««Bez tabu» specvienība» robinsones Kristīnes Koļadinas virsvadībā.

Bijusī robinsone Kristīne Koļadina veido savu ««Bez tabu» specvienību»

Televīzijas skatītāji ir apliecinājuši savu uzticību raidījumam «Bez tabu laiks» — katru darbdienas vakaru informatīvi izklaidējošais raidījums piesaista vidēji 429 tūkstošus skatītāju, bet kopējais skatītāju daudzums novembrī sasniedza 1,29 miljonus, kas ir vienādi ar 55% mūsu valsts iedzīvotāju. Par raidījuma popularitāti liecina arī neskaitāmie tālruņa zvani, ar kuru starpniecību skatītāji informē «Bez tabu laika» komandu par dažādām dzīves situācijām, kur vajadzīga palīdzība vai operatīva iejaukšanās no malas. Raidījuma veidotāji gadu gaitā ir uzkrājuši zināmu pieredzi un pierādījuši savas spējas gaidīto palīdzību sniegt.

Savus spēkus šajā jomā izmēģinājusi arī Kristīne Koļadina, Latvijas fināliste realitātes šovā «Robinsoni 2002». Katru piektdienu raidījumā «Bez tabu laiks» viņa stāsta par dažādām situācijām, kurās nonākot cilvēkiem vajadzīga palīdzība. Reizēm pietiek vienkārši pabūt līdzās un uzmundrināt nelaimē nonākušo, lai roka būtu pasniegta īstajā brīdī, taču ir gadījumi, kad vajadzīga ātra un operatīva rīcība. Kristīnei vienai visu paveikt nav pa spēkam, tāpēc viņa ir nolēmusi veidot savu ««Bez tabu» specvienību». Lai saglabātu intrigu, Kristīne pagaidām atklāj tikai to, ka ar saviem jaunajiem palīgiem iepazīstinās jau tuvākajā laikā.

Viens no jaunās ««Bez tabu» specvienības» atbalstītājiem ir interneta portāls www.inbox.lv, kas ir lielākais bezmaksas e-pasta serviss Latvijā ar aptuveni 450 000 reģistrētiem lietotājiem. Lai palielinātu iespēju informēt ««Bez tabu specvienību» par svarīgākajiem notikumiem, turpmāk aicinām ne tikai zvanīt pa bezmaksas tālruni 8700007, bet arī izmantot e-pasta adresi specvieniba@inbox.lv. Sūtiet informāciju par lietām, kas jūs satrauc, par pārpratumiem, sarežģītām situācijām un vērtīgām atziņām, par visdažādākajām nejēdzībām un kurioziem… 

Kristīne Koļadina un ««Bez tabu» specvienība» aktīvi iesaistīsies arī dažādās TV3 Ziemassvētku akcijās, taču pirmais pārsteigums gaidāms jau 9. decembrī raidījumā «Bez tabu laiks» pulksten 19.30.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.09.2017
Ienākt apollo.lv