Bijušo Īles sanatoriju nodos Finanšu ministrijas valdījumā

Apollo
2 komentāri

Labklājības ministrija (LM) nodos Finanšu ministrijas valdījumā nekustamo īpašumu «Īles sanatorija» Auces novadā, kas vairs nav nepieciešams LM funkciju īstenošanai, potrālu «Apollo» informēja Zane Brīvmane, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste.

Bijušo Īles sanatoriju nodos Finanšu ministrijas valdījumā

Foto:Evija Trifanova/LETA

To paredz rīkojums «Par valsts nekustamā īpašuma «Īles sanatorija» Īles pagastā, Auces novadā, nodošanu Finanšu ministrijas valdījumā», ko otrdien, 10.decembrī, atbalstīja valdība. Īpašums nonāks valsts akciju sabiedrības «Valsts nekustamie īpašumi» pārvaldīšanā.

Īpašums «Īles sanatorija» LM valdījumā bija kopš 2007.gada, to ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanai cilvēkiem ar smagiem garīga rakstura traucējumiem lietoja ministrijas padotības iestāde - valsts sociālās aprūpes centrs «Īle». Šo centru 2010.gadā iekļāva sociālās aprūpes centra «Zemgalē».

Pašlaik nekustamais īpašums vairs netiek izmantots aprūpes centra funkciju veikšanai un to nav plānots izmantot šādiem nolūkiem arī nākotnē, jo tas ir neatbilstošā tehniskā stāvoklī. Nekustamais īpašums nav nepieciešams arī citu ministrijas padotībā esošo iestāžu likumā noteikto funkciju veikšanai.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
14

2017. gada 14. decembris

Vārda dienas

Auseklis, GaismaGaismīte, Gaismone, Gaismonis, Gaismons, Illuminata

Valūtu kursi

14.12.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv