Bikovs: nosaucot sastāvu, mēs atklāsim kārtis pretiniekiem

Apollo
0 komentāru

Krievijas hokeja izlases galvenais treneris Vjačeslavs Bikovs ir pret Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) izvirzītajām prasībām, ka Krievijas valstsvienībai jau 25. decembrī jāpaziņo sastāvs, kas brauks uz Vankūveras olimpiskajām spēlēm.

Bikovs: nosaucot sastāvu, mēs atklāsim kārtis pretiniekiem

Foto: «Reuters»/«Scanpix»

«Apollo» jau iepriekš ziņoja, ka valstsvienībām sastāvi dalībai olimpiādē jāpaziņo dažādos termiņos. Krieviem tas jāizdara šo piektdien, Latvijas izlasei — 29. decembrī, Kanādai — 31. decembrī, bet, piemēram, ASV — 1. janvārī.

Pēc Bikova domām, IIHF ar šādu soli palīdzējusi Krievijas izlases pretiniekiem, jo, nosaucot sastāvu, krievi atklāj savas kārtis, kamēr pārējās komandas var veikt pēdējās izmaiņas, rakstīts portālā «4period.ru».

«Mums šis termiņš neder,» norāda treneris. «Pārāk mazs laiks, lai varētu izvērtēt visus «par» un «pret». Un pārāk ilgs laiks līdz olimpiādei. IIHF vēlas pieteikumu nosūtīšanu pataisīt par šovu.»

Izlases Vankūveras hokeja turnīram drīkst pieteikt 23 hokejistus — 20 laukuma spēlētājus un trīs vārtsargus. Traumētos spēlētājus drīkst nomainīt tikai līdz 15. februārim. 

«Uz Vankūveru Krievijas izlase brauks vairāk nekā 23 cilvēku sastāvā. Dažiem mēs nevarēsim garantēt dalību olimpiādē. Domāju, ka izpaliks apvainošanās. Ceturtdien [24. decembrī] zināsim sastāvu un dienu vēlāk to paziņosim,» norādīja Bikovs.

Pirmo spēli Krievijas izlase turnīrā aizvadīs 16. februārī, kad pretī stāsies Latvijas hokejisti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv