Bikovs: pašreiz jautājumu vairāk nekā atbilžu

Apollo
0 komentāru

Krievijas hokeja izlases treneris Vjačeslavs Bikovs pēc aizvadītās Pirmā kanāla kausa izcīņas sacīja, ka līdz Vankūveras olimpisko spēļu sastāva nosaukšanai par iespējamo izlases sastāvu nerunās ar spēlētājiem.

Bikovs: pašreiz jautājumu vairāk nekā atbilžu

Foto: R. Oliņš/«Apollo»

«Apollo» jau ziņoja, ka Eirotūres 3. posmā 1. vietu ieņēma Somija, otrā palika Krievijas izlase, Čehijas izlase ar četriem punktiem 3. vietā, bet Zviedrija ierindojās 4. vietā.

«Lai cik tas dīvaini arī būtu, ar turnīru esmu apmierināts, ja vien neskaita spēli ar somiem, kuriem zaudējām pēdējā brīdī,» portāls «sovsport.ru» citē treneri.

Bikovs arī apstiprina, ka Vankūveras sastāvs viņam vēl nebūt nav zināms: «Pirmā kanāla kauss mums deva jaunu informāciju, kuru līdz galīgā sastāva nosaukšanai vajag izanalizēt. Pašreiz jautājumu ir vairāk nekā atbilžu.»

Bikovs ir informēts, ka sastāvu var mainīt tikai tad, ja kāds no pieteiktajiem spēlētājiem gūst traumu. «Nekas, ja vajadzēs, mainīsim. Mēs arī jau brīdinājām, ka kāds uz Vankūveru var doties kā rezervists. Saprotu, ka kāds varbūt apvainosies, atteiksies. Tās ir viņu tiesības. Mēs pieņemsim viņu viedokli,» piebilda Bikovs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv