Bikovs: saliksim visur karātavas

Apollo
0 komentāru

Krievijas hokeja izlases galvenais treneris Vjačeslavs Bikovs pēc zaudējuma Kanādai diezgan asi runājis ar žurnālistiem un norādījis, ka vainīgos neveiksmē nemeklēs.

Bikovs: saliksim visur karātavas

Foto: AP/«Scanpix»

«Apollo» jau ziņoja, ka Krievijas hokejisti Vankūveras OS ceturtdaļfinālā ar 3:7 zaudēja Kanādas izlasei.

Uz jautājumu, ar ko treneris bija iecerējis apspēlēt pretinieku un kas neizdevās, Bikovs atbildēja: «To plānojām izdarīt ar saviem labākajiem ieročiem - ātrumu, nestandarta lēmumiem, labu spēli aizsardzībā. To visu traucēja mums izpildīt šīsdienas pretinieks,» Bikovs citēts Krievijas masu medijos.

Žurnālisti vēlējās no trenera dzirdēt nopietnāku analīzi par spēli, taču Bikovs uzvilkās: «Saliksim visur giljotīnas vai karātavas. Valstsvienībā ir 35 cilvēki. Noliksim giljotīnu Sarkanajā laukumā un visiem nocirtīsim galvas. Kāda jēga tagad meklēt vainīgos? Nekas nemainītos, ja zaudējums tiktu piedzīvots ar 0:1. Domājat, ka tāds zaudējums būtu labāks? Ir komandas, kurās saka: mēs zaudējām cienīgi. 2:3, 2:4. Bet kas no tā mainās? Zaudējums ir un paliek zaudējums,» izteicās Bikovs.

Bikovs sacīja, ka pret spēlētājiem viņam nav pretenziju, taču ir pret sevi. Treneris noskatīsies video ierakstu un izanalizēs spēli. «Ja pretinieks mūs apspēlēja, tātad mums kaut kas nesanāca.»

Viens no žurnālistiem norādīja, ka daži Krievijas hokejisti ir atpūtušies sabiedriskās vietās. Bikovs pieminēja stāstu par futbolistiem. «Nemeklējiet to, kā nav. Jūs jau futbolistus noēdāt. Komanda cīņai gatavojās ļoti nopietni.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv