«Bīstamais mīlnieks»-grāmata ar reālām vēstulēm!

Apollo
4 komentāri

Lielākā daļa cilvēku ir aizmirsuši sajūtu, kad ar satraukuma pilnu sirdi atver ilgi gaidītu vēstuli. Atvērt vēstuli un izbaudīt tās saturu ir piedzīvojums, kuram nespēj līdzināties neviena elektroniskā sistēma. Lai atdzīvinātu šo sajūtu, jauno autoru izdevniecība «Iespēju grāmata» izdevusi Latvijā vēl nebijušu grāmatu – grāmatu, kura satur reālas vēstules!

«Bīstamais mīlnieks»-grāmata ar reālām vēstulēm!

Foto: Publicitātes foto

Grāmatas sižets ļaus lasītājam grāmatu izlasīt vienā mirklī, lai nonāktu līdz tik gaidītajam notikumu atrisinājumam. Grāmatas būtība liks lasītājam ar pukstošu sirdi pašam atvērt katru konvertu un no tās izņemt vēstuli, lai uzzinātu, ko bīstamais mīlnieks šoreiz raksta tik kārtīgajai, klusajai un ikdienas rutīnas māktajai bibliotekārei Lienītei.

Vai atbildēt uz svešinieka vēstulēm ir droši? Kā tas maina visu dzīvi? Ar ko var beigties nejauši uzsākts vēstuļu romāns? To visu lasītājs uzzinās izlasot jauno Evas Saveles-Gavares romānu «Bīstamais mīlnieks».

Grāmatas atklāšana un tikšanās ar autori 2013.gada 20.jūnijā pl.18:00 krodziņā Ūsas Vecpilsētas ielā 11.

Klātesošajiem būs iespēja ieklausīties radiogeišas un publicistes Ievas Adamss sajūtu stāstījumā pēc grāmatas izlasīšanas.

Atnākušajiem būs iespēja iepazīties ar autores pirmajām izglītojošās pasaku sērijas Momo pasaku grāmatiņām «Momo un Momolija» un «Momo mācās ciparus». 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv