Bīstamākā vieta seksam - dīvāns

Apollo
0 komentāru

Britu sociologi veikuši «Seksuālā traumatisma» aptauju, kurā noskaidrots, ka mīlas prieki liek ciest katram trešajam britam, vēsta «newsru.com».

Bīstamākā vieta seksam - dīvāns

Foto: Scanpix/AP

40% respondentu atzinuši, ka tikai rīta pusē pievērsuši uzmanību tam, ka bijuši neuzmanīgi naktī. 60% satraumēto mīlnieku atzinuši, ka kaisles uzplūdā viņiem bijis «ne līdz muguras vai locītavu sāpēm». 5% atzinuši, ka mīlas prieku traumas likušas vērsties pie ārsta un ņemt darbā slimības lapu.

Viena no pašām bīstamākajām vietām, lai nodarbotos ar seksu ir dīvāns. Dīvāna bīstamība rodas gadījumos, kad kaisles pārņemtie vakariņotāji metas viens otra apskāvienos, nenovācot blakus esošos traukus. Šādi bieži mīlnieki tiek pie brūcēm no glāžu un šķīvju lauskām.

Vēl kā ne pārāk ērtas vietas seksam atzīti: trepju telpas un vārtrūmes, auto, dušas kabīnes, krēsli, virtuves galdi, tualetes un ofisu iebūvējamie skapji. Katrs desmitais atzinis, ka pats vai viņa partneris ir izkritis no gultas, bet katrs 50. ir kritis no veļasmašīnas.

Izplatītākās mīlas traumas ir sastiepti muskuļi vai cīpslas, muguras traumas, «paklāja apdegums», kakla muskuļu spazmas, elkoņu un ceļgalu locītavu traumas, plecu un ceļu izmežģījumi, plaukstu un delnu traumas.

Turklāt enerģiski mīlnieki var nest lielus materiālus zaudējumus. Visbiežāk tiek plēsti trauki, lauztas gultas un gleznu rāmji. Īpaši kaislīgajiem izdevies pat izlauzt sienu, durvis un salauzt kumodi.

Pēc mediķu domām galvenie seksuālā traumatisma cēloņi ir:

  • maza pieredze,
  • mežonība,
  • pārmērīgs radošums, kas bieži rodas no partneru vēlmes «darīt tā kā filmās».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv