Bitumenogļu kravā atrod lielu daudzumu kontrabandas cigarešu Attēlu galerija

Apollo
8 komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus Ventspils ostā, vilciena vagonā ar bitumenogļu kravu atklāja 202 720 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Bitumenogļu kravā atrod lielu daudzumu kontrabandas cigarešu 3 attēli Atvērt

Foto: VID

Kā informē VID Sabiedrisko attiecību daļā, piektdien ostas termināļa darbinieki bitumenogļu izkraušanas laikā kādā vagonā atklāja vairākas ar melnu polietilēna plēvi aptītas kastes un par šo faktu paziņoja Ventspils ostas muitas kontroles punkta amatpersonām.

VID muitas amatpersonas, ierodoties uzņēmuma teritorijā un veicot kontroles pasākumus, konstatēja, ka ogļu kravā noslēptajās kastēs atrodas «NZ» markas cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Konfiscētas 202 720 cigaretes, kuru kopējā muitas vērtība ar maksājamajiem nodokļiem ir aptuveni 18,42 tūkstoši latu.

Par konstatēto pārkāpumu uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā; lietas materiāli nodoti VID Muitas kriminālpārvaldei lēmuma pieņemšanai par kriminālprocesa uzsākšanu.

Līdzīgs pārkāpums Ventspils ostā tika atklāts arī aptuveni pirms diviem mēnešiem, 2013.gada 15.februārī, kad bitumenogļu kravā divos vilciena vagonos tika atrasts ievērojams daudzums cigarešu - muitas kontroles rezultātā konfiscēti 290 000 «Premjer» markas cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.   

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv