BK «Valmiera» nestartēs Eiropas Izaicinājuma kausā

2 komentāri

Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas medaļnieki BK «Valmiera» nolēmusi nākamsezon nepiedalīties Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eiropas Izaicinājuma kausā.

Kā ziņu aģentūrai LETA pastāstīja «Valmieras» kluba ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš, kluba vadība sēdē lēmusi par labu nepretendēt uz vietu sacensībās, taču no sīkākiem komentāriem atturējās. Tāpat Bērziņš nevēlējās minēt iemeslus, kāpēc pieņemts tieši šāds lēmums.

Nākamsezon «Valmieras» komanda nolēmusi startēt tikai LBL un Baltijas Basketbola līgā (BBL).

Kā ziņots, maija vidū «Valmieras» basketbolisti izcīnīja Latvijas čempionāta bronzas godalgas, sērijā līdz trim uzvarām ar 3-2 pārspējot «Barons kvartāls» komandu.

Par LBL čempioniem kļuva «VEF Rīga» komanda, kas finālsērijā līdz četrām uzvarām ar 4-1 pārspēja «Ventspili».

BBL turnīrā «Valmierai» neizdevās iekļūt labāko astoņu komandu pulkā, Top 16 fāzē zaudējot Viļņas «Sakalai» basketbolistiem no Lietuvas.