«Blackhawks» iegūst vadību finālsērijā Video

Stenlija kausa izcīņas finālsērijas pirmajā spēlē Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» komanda viesos ar 5:6 zaudēja Čikāgas «Blackhawks» hokejistiem.

Stenlija kausa finālsērijas pirmajā mačā Čikāgas «Blackhawks» rezultatīvā cīņā pieveica Filadelfijas «Flyers».

Spēles gaitā nevienai no komandām neizdevās iegūt vairāk nekā vienu vārtu pārsvaru, bet uzvaras vārtus trešā perioda 9. minūtē guva slovāku uzbrucējs Tomašs Kopeckis.

«Flyers» rindās ar precīziem metieniem izcēlās Denijs Briērs, Skots Hartnels, Ville Leino, Blērs Betss un Ārons Ešems. Čikāgas komandas labā divus vārtus guva Deivs Bollends, bet pa reizei izcēlās Trojs Brauers, Patriks Šārps, Kriss Verstīgs un jau minētais Kopeckis.

Sērijas otrā spēle notiks naktī uz otrdienu pēc Latvijas laika Čikāgā, bet trešā un ceturtā spēle risināsies Filadelfijā.