«Blackhawks» otrā uzvara Stenlija kausa pusfinālā Video

1 komentārs

Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas otrajā spēlē aizvadītajā naktī panākumu izcīnīja Čikāgas «Blackhawks» komanda.

«Blackhawks» otrā uzvara Stenlija kausa pusfinālā

«Blackhawks» hokejisti savā laukumā ar 4:2 pieveica pagājušās sezonas Stenlija kausa ieguvējus Losandželosas «Kings», sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0.

Jau mača 2. minūtē Endrjū Šovs izvirzīja mājiniekus vadībā, bet pirmās trešdaļas pēdējā minūtē Brents Sībruks panāca 2:0 «Blackhawks» labā. Otrā perioda vidū Braiens Bikels realizēja vairākumu, bet pēc aptuveni divām minūtēm Mihals Handzušs ceturto reizi pārspēja «Kings» vārtsargu Džonatanu Kviku, kuru vārtos nomainīja Džonatans Bernjē.

Vēl otrās trešdaļas pirmspēdējā minūtē Džefs Kārters vienus vārtus atspēlēja, bet 62 sekundes līdz spēles beigām Tailers Toffoli vairākumā guva otros vārtus viesu labā, taču Čikāgas kluba uzvaru tas vairs neapdraudēja.

Sērijas trešais un ceturtais mačs attiecīgi naktī uz trešdienu un naktī uz piektdienu risināsies Losandželosā.