«Blackhawks» uzvar papildlaikā, sērijā jau 3-0 Video

Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas trešajā spēlē Čikāgas «Blackhawks» papildlaikā ar 3:2 uzvarēja Sanhosē «Sharks» hokejistus.

Dustin Byfuglien

Otrā perioda sākumā Patriks Marlo vairākumā izvirzīja «Sharks» komandu vadībā, tomēr jau pēc trim minūtēm Patriks Šārps vairākumā panāca izlīdzinājumu. Trešā perioda 14. minūtē Deivs Bollends panāca 2:1 «čikāgiešu» labā, bet pēc divarpus minūtēm Marlo guva otros vārtus šajā mačā.

Uzvaras vārtus «Blackhawks» labā papildlaika 13. minūtē guva Dastins Baflins, tādejādi Čikāgas komanda sērijā līdz četrām uzvarām panāca jau 3-0.

Sērijas ceturtā un, iespējams, pēdējā spēle notiks naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika Čikāgā.

Austrumu konferences finālsērijā pēc trim spēlēm Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» ar 2-1 ir vadībā pret Monreālas «Canadiens».