Blaters: DĀR ir gatava Pasaules kausa finālturnīram

Apollo
0 komentāru

Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) prezidents Zeps Blaters šodien atzina, ka Dienvidāfrikas Republika (DĀR) ir pilnībā gatava uzņemt Pasaules kausa izcīņas finālturnīru.

Joseph Blatter

Foto: Reuters/Scanpix

Blaters šodien viesojās DĀR, lai novērtētu šīs valsts gatavību šovasar gaidāmajam Pasaules kausa izcīņas finālturnīram, kā arī apmeklēja spēļu stadionus un atzinīgi novērtēja infrastruktūru ap tiem.

«Man bija neliels pesimisms, taču šaubas vienmēr pastāv,» Blaters norādīja preses konferencē, kas notika jaunuzceltajā stadionā Durbanā. «Tas ir slikti, jo, kad pastāv aizdomas, tad nav uzticības.»

Tomēr Blaters atzina, ka DĀR kopumā ir gatava tik nozīmīgam turnīram kā Pasaules kausa izcīņa. «Šaubu par to nav. Tagad neko daudz nerunāsim par to, bet atgriezīsimies pie šiem jautājumiem jūlijā, kad Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs būs noslēdzies. Tad arī varēsim izdarīt secinājumus.»

Paredzams, ka finālturnīra laikā DĀR apmeklēs apmēram 450 000 ārvalstu līdzjutēju. Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs notiks no 11. jūnija līdz 11. jūlijam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv