Blats: katrs saņem to, ko ir pelnījis

Apollo
0 komentāru

Krievijas izlases galvenais treneris Deivids Blats pēc komandas zaudējuma Vācijas basketbolistiem paslavēja pretiniekus par parādīto sniegumu.

David Blatt

Foto: «Reuters»/«Scanpix»

«Tu saņem to, ko esi pelnījis. Varu tikai apsveikt Vācijas izlasi ar lielisku sniegumu šajā mačā,» norāda Blats. «Pirmajā puslaikā viņi dominēja laukumā. Jā, spēles laikā nerealizējām 21 soda metienu, taču tas nav zaudējuma galvenais iemesls. Nespējām «savākt» savu grozu un pieņēmām vairākus nepareizus lēmumus. Ja tas nebūtu noticis, tad arī 21 neiemestais soda metiens nebūtu tik ļoti «iegāzis».»

Blats piebilda, ka Krievijas izlase ir gados jauna komanda, kura krāj pieredzi. «Ar pieredzi nāks gan fiziskais, gan morālais briedums. Dažas kļūdas pašlaik ir pieļaujamas, jo dažiem šis ir pirmais šāda līmeņa turnīrs.»

Krievijas izlases spēlētājs Vitālijs Fridzons turpretī uzskata, ka tieši sliktais soda metienu procents liedzis izcīnīt uzvaru, piebilstot, ka arī 45 ielaistie punkti pirmajā puslaikā ir pārāk daudz, lai cerētu uz veiksmīgu rezultātu.

Tikmēr pacilātā noskaņojumā pēc uzvaras bija Vācijas izlases basketbolists Svens Šulce: «Šī bija ļoti svarīga uzvara, jo īpaši tāpēc, ka pirmajā mačā piedzīvojām sāpīgu zaudējumu. Panākums īpaši svarīgs, jo esam gados jauna komanda un uzvaras tai dod pārliecību.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv