Blūmam un Valteram pa deviņiem punktiem, «Bizkaia» un «DKV Joventut» zaudē

Eiropas kausa izcīņas otrā posma spēlēs otrdienas vakarā laukumā devās latviešu basketbolisti Jānis Blūms un Kristaps Valters.

Jānis Blūms

Blūma pārstāvētā Bilbao «Bizkaia» savā laukumā ar 68:72 zaudēja Trevīzo «Benetton», tādejādi piedzīvojot pirmo zaudējumu visā turnīrā. Blūms laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā guva deviņus punktus (3p. - 3/5), izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un pieļāva divas kļūdas.

«Bizkaia» komanda ar četrām uzvarām piecās spēlēs joprojām saglabā 1. vietu K apakšgrupā un jau ir garantējusi vietu turnīra ceturtdaļfinālā.

Tikmēr pamatīgu zaudējumu piedzīvoja Kristapa Valtera Badalonas «DKV Joventut», kas viesos ar 54:84 piekāpās Saloniku «Aris BSA 2003». Valters 21 minūtes laikā arī guva deviņus punktus (2p. - 2/4, 3p. - 1/4, s.m. - 2/3), izdarīja divas rezultatīvas piespēles un pieļāva vienu kļūdu.

«DKV Joventut» basketbolisti ar trim uzvarām piecos mačos pašlaik ir 2. vietā I apakšgrupā.