Blūmam uzvara, Valteram un Grafam — zaudējums

Latvijas basketbolisti otrdien Eiropas kausa izcīņā aizvadīja apakšgrupu spēles, vēsta «eurocupbasketball.com».

Kristapa Valtera pārstāvētā Badalonas «DKV Joventut» D apakšgrupas mačā savā laukumā ar rezultātu 71:82 zaudēja Krievijas klubam Kazaņas «Unics». Valters aizvadītajā mačā nospēlēja 35 minūtes, kuru laikā guva piecus punktus un atdeva 14 rezultatīvas piespēles. Tāpat basketbolista kontā divas pārtvertas un četras atlēkušās bumbas.

Raita Grafa pārstāvētā «Šiauliai» C grupas mačā mājās ar 91:95 piekāpās Horvātijas klubam «Zadar». Grafs spēlēja 15 minūtes, guva sešus punktus un zem groziem izcīnīja vienu bumbu.

Pie uzvaras tika Jāņa Blūma pārstāvētā Spānijas vienība Bilbao «Bizkaia Basket», kas E grupas spēlē savā laukumā ar 85:62 uzvarēja Sanktpēterburgas «Spartak». Blūms laukumā pavadīja 16 minūtes, guva četrus punktus un izcīnīja četras atlēkušās bumbas.