BMX līdzjutējiem iespēja tikties ar Māri Štrombergu

Apollo
0 komentāru

Sporta klubs «Rīgas Favorīts» 6. jūnijā laipni aicina BMX fanus un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus uz tikšanos ar divkārtējo olimpisko čempionu BMX riteņbraukšanā Māri Štrombergu, «Apollo» pastāstīja «Public ID Group» projektu vadītājs Matīss Francis.

BMX līdzjutējiem iespēja tikties ar Māri Štrombergu

Sarokoties un aprunāties ar sportistu viņa talanta cienītāji un mediju pārstāvji varēs no pulksten 15.00, oficiālajā Eiropas BMX čempionāta kafejnīcā «Miit», kas atrodas Rīgā, Lāčplēša ielā 10.

Pasākuma laikā Štrombergs iepazīstinās līdzjutējus ar saviem šāgada plāniem un iecerēm BMX jomā. Faniem būs iespēja saņemt Štromberga autogrāfus un iemūžināt sevi fotogrāfijās kopā ar izcilo latviešu riteņbraucēju.

Pasākuma aktīvākā un jautrākā daļa būs tā dēvētās ruļļu cīņas, kurās Štrombergs iesaistīsies kopā ar sanākušajiem viesiem.

Štrombergs ar faniem tiksies divas dienas pirms starta Eiropas BMX čempionāta 9. un 10. posma, kuri 8.un 9. jūnijā norisināsies Rīgā, Mežaparka trasē.

Pēc astoņiem jau notikušajiem čempionāta posmiem Štrombergs kopvērtējumā ir pārliecinošā līderpozīcijā vīriešu elites braucēju klasē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv