Bobkovam piektā vieta starp MX3 dūžiem

Latviešu motokrosists Aigars Bobkovs šodien pasaules čempionāta ceturtajā posmā MX3 klasē Ķegumā izcīnīja piekto vietu.

Pirmajā braucienā kvalifikācijā piekto vietu ieņēmušais Bobkovs stājās uz goda pjedestāla, izcīnot trešo vietu. Otrajā braucienā pēc vairākiem kritieniem Bobkovs finišēja 11. vietā, divu braucienu summā tomēr ieņemot piekto pozīciju. Ķeguma posmā summā Bobkovs ieguva 30 ieskaites punktus.

Par Ķeguma posma uzvarētāju MX3 klasē kļuva beļģis Svens Brēgelmans, kas bija ātrākais abos braucienos.

Pie ieskaites punktiem Ķeguma posmā tika arī Latvijas motokrosisti Agris Ļitvinovs, Mārtiņš Aleksandrovičs un Leons Kozlovskis.

Ļitvinovs, pirmajā braucienā izcīnot 18. vietu un otrajā 17. vietu, tika pie septiņiem ieskaites punktiem. Kozlovskis pirmajā braucienā finišēja 20. vietā un saņēma vienu punktu, bet Aleksandrovičs otrajā braucienā finišēja 18. pozīcijā un ieguva trīs ieskaites punktus. Aleksandrovičs pirmajā braucienā netika pie ieskaites punktiem, bet otrajā ārpus labāko divdesmitnieka finišēja Kozlovskis.

Pasaules čempionāta ceturtajā posma MX3 klasē finālā startēja arī Filips Kempelis, kas ieskaites punktus neguva. Pirmajā braucienā viņš ieņēma 22. vietu, bet otrajā — 26. vietu.

Eiropas čempionātā 125 kubikcentimetru klasē, kas aizvadītās nedēļas nogalē notika Ķegumā, 24. vietā ierindojās Ivo Šteinbergs. Uzvarēja zviedrs Markuss Nūrlens, kas pirmajā braucienā bija trešais, bet otrajā bija ātrākais. Šteinbergs abos braucienos finišēja 20. vietā, iegūstot divus ieskaites punktus.

Vēl 125 kubikcentimetru klasē finālā Latviju pārstāvēja Raivis Levans un Nils Šproms. Levans pirmajā braucienā ieņēma 31. vietu, bet otrajā finišēja 25. pozīcijā. Savukārt Špromam pirmajā braucienā bija 29. vieta, bet otrajā — 36. vieta.