Bobslejā un skeletonā tiek meklēti jaunie talanti

Apollo
1 komentārs

Latvijas Bobsleja un skeletona federācija aicina izmēģināt spēkus atlases treniņos, kas notiks nākamo sestdien, 11. maijā, plkst. 12.00 «Daugavas» stadiona vieglatlētikas manēžā Augšielā 1, Rīgā.

Bobslejā un skeletonā tiek meklēti jaunie talanti

Foto: Edijs Pālens/LETA

Pieteikuma anketa bobslejam un skeletonam

Jau ilgus gadus Latvijas bobslejā un skeletonā ir labākie panākumi ziemas olimpisko sporta veidu vērtējumā no visiem mūsu valsts sportistiem. Bobslejisti un skeletonisti regulāri spējuši cīnīties par augstām vietām pasaules mērogā, olimpiskās spēles un pasaules čempionātus ieskaitot. Skeletonā pašlaik tieši Latvija  ar brāļiem Dukuriem ir pasaules virsotnē, bet bobslejā teicama sezona Oskaram Melbārdim un viņa ekipāžas puišiem, ieskaitot uzvaru sezonas noslēgumā jaunajā Soču trasē četriniekos un trešo vietu divniekos.

Sezona beigusies – sportisti un līdzjutēji gatavojas jauniem panākumiem, bet interneta  vidē izveidots jauns bobsleja mājas lapas www.bobslejs.lv veidols. Pamazām tiks mainītas arī vairākas sadaļas, pirmais lielākais jaunums – apjomīgs Latvijas bobsleja vēstures apkopojums  (sadaļā vēsture), tāpat 2012./2013. gada sezonas video apkopojums (season video) par mūsu bobslejistu un skeletonistu sniegumu.

Tuvojas Soču ziemas olimpiskās spēles, pēc tām  nākamie pasaules un Eiropas čempionāti, tāpēc Latvijas bobsleja un skeletona federācija aicina pieteikties jaunos talantus un interesentus bobsleja un skeletona  testiem. Perspektīviem  jauniešiem būs tā iespēja nākotnē iekļauties Latvijas izlases sastāvā.

Gaidāmajiem testiem  jāpiesakās jaunajā LBSF interneta mājas lapā www.bobslejs.lv, kur  izveidota speciāla anketa, kura kandidātiem jāaizpilda. Pieteikšanās līdz 10. maijam (ieskaitot).

Testi notiks šādās disciplīnās:

  • 30 m skrējiens gaitā,
  • tālums no vietas,
  • bobsleja trenažiera stumšana.

Kandidātiem ir jāatbilst šādiem nosacījumiem:

  •  Vecums no 17 – 26 gadiem,
  •  Augums no 170 cm un vairāk,
  •  30 metrus gaitā jāveic  vismaz 3,20 sekundēs,
  •  Tālums no vietas – vismaz 2,75 m.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv