Bobslejistam Žaļimam 12. vieta Eiropas kausa posma divnieku sacensībās

Apollo
1 komentārs

Latvijas bobsleja pilota Uģa Žaļima divnieku ekipāža sestdien ierindojās 12. vietā Vācijas trasē Vinterbergā notiekošajā Eiropas kausa otrā posma divnieku sacensībās.

Uģis Žaļims

Foto: Lita Krone/LETA

Žaļims kopā ar Vairi Leibomu pēc pirmā brauciena atradās tikai 15. vietā, taču otrajā braucienā uzrādīja devīto labāko rezultātu, kas kopējā ieskaitē ļāva pakāpties par trim vietām. Abos braucienos Žaļima divniekam bija pārliecinoši labākais starta ieskrējiens.

Par sacensību uzvarētāju tika kronēta šveicieša Riko Pētersa ekipāža, no kuras Latvijas bobslejisti atpalika par 1,06 sekundēm.

Svētdien sacensības turpinās četrinieku ekipāžas. 

Sezonas pirmajā pusē Žaļima ekipāža startē Eiropas kausā, bet uz Pasaules kausa posmiem devušās Oskara Melbārža un Oskara Ķibermaņa ekipāžas. 

Kvalifikācija Soču olimpiskajām spēlēm ilgs līdz 19. janvārim. Ja Latvija pasaules rangā būs vismaz devītajā vietā, tā Olimpiādei kvalificēsies ar divām divnieku un četrinieku ekipāžām, bet labāko trijnieks dos iespēju piedalīties pat ar trim ekipāžām. Tomēr cerības startēt ar trim ekipāžām Olimpiādē ievērojami samazināja Melbārža ekipāžas diskvalifikācija Pasaules kausa pirmajā posmā. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv