Bode Millers šosezon Pasaules kausā vairs nestartēs

Apollo
0 komentāru

Divkārtējais Pasaules kausa izcīņas kopvērtējuma uzvarētājs kalnu slēpošanā amerikānis Bode Millers šo sezonu vairs neturpinās, teikts sportista paziņojumā.

Bode Miller

Foto: Reuters

«Ir vairāki faktori, kas likuši pieņemt šādu lēmumu,» norādīts 31 gadu vecā kalnu slēpotāja paziņojumā par šīs sezonas pārtraukšanu. «Sezonu sāku ar satraukumu, taču fiziski un psiholoģiski tādā līmenī, kā vēlējos. Man bija gan ātrums, gan labi braucieni, bet diemžēl tas nedeva gaidītos rezultātus.»

Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā Millers ar 517 punktiem pašlaik ieņem piekto vietu, no līdera horvāta Ivicas Kosteliča atpaliekot par 320 punktiem.

«Kādu laiciņu jau esmu piedalījies Pasaules kausā, un man nepieciešams pārtraukums,» piebilda Millers. «Pašlaik citas lietas man rada vairāk prieka nekā starts Pasaules kausā.»

Pieredzējušais sportists Pasaules kausā startējis 14 sezonas un šajā laikā kļuvis par ASV rekordistu uzvarās - kopumā 31 panākums dažādos posmos.

Millers kļuva par 2005. un 2008. gada sezonas Lielā kristāla globusa ieguvēju, bet 2002. gadā izcīnīja divas sudraba godalgas Soltleiksitijas olimpiskajās spēlēs. Tāpat Millera kontā ir četras zelta un viena sudraba medaļa pasaules čempionātos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv