Boldāna saraksta pārstāvi tur aizdomās par balsu pirkšanas mēģinājumu Attēlu galerija

Apollo
16 komentāri

Pašvaldību vēlēšanās Balvu novadā startējošā saraksta «Par prezidentālu republiku», kura līderis ir par Saeimas vēlēšanu rezultātu viltošanu Balvu rajona Kubulu pagastā iepriekš tiesātais 9.Saeimas deputāts Juris Boldāns, pārstāvis tiek turēts aizdomās par balsu pirkšanas mēģinājumu.

Boldāna saraksta pārstāvi tur aizdomās par balsu pirkšanas mēģinājumu 2 attēli Atvērt

Foto: LETA

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Balvu novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Ivars Logins, par balsu pirkšanas mēģinājumu informēta Drošības policija, kas patlaban veic notikušā izmeklēšanu.

Tāpat atbildīgajām institūcijām uzticēts izvērtēt minētā politiskā spēka un «Saskaņas centra» organizētās vēlētāju vešanas uz balsošanas iecirkņiem.

Kā vēl vienu amizantu atgadījumu, kas konstatēts vēlēšanu gaitā, Logins minēja situāciju, kad kāds vīrietis bija ieradies uz balsošanu ar svešu pasi. Pēc tam, kad par dokumentu pārbaudi atbildīgās personas bija konstatējušas šo faktu, vīrietis no vēlēšanu iecirkņa ātri nozuda, bet pēc kāda laika atkal ieradās jau ar savu pasi.

Tā kā savas rīcības motīvus vīrietis nav atklājis, vēlēšanu komisijas darbinieki pieļauj, ka tādējādi vēlētājs bija mēģinājis pārbaudīt viņu modrību.

Tāpat vēlēšanu iecirkņos Balvu pusē šodien bija ieradušies vairāki iereibuši vēlētāji, kas uzvedušies visai agresīvi, pastāstīja Logins.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv