Bolivuda grib uzņemt filmu Latvijā, Kampars sola atbalstu

Apollo
0 komentāru

Trešdien ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) tikās ar Indijas filmu industrijas jeb tā dēvētās Bolivudas pārstāvi, filmu producentu Dinešu Vidžanu (Dinesh Vijan), lai pārrunātu ieceres Latvijā uzņemt filmu.

Bolivuda grib uzņemt filmu Latvijā, Kampars sola atbalstu

Foto: Scanpix/AP

Tikšanās laikā Kampars ar filmu producentu un Latvijas sadarbības partneriem no «Baltic Pine Films» pārrunāja filmas uzņemšanas ieceres Latvijā un kāds atbalsts būtu nepieciešams no valsts, lai izvēle tiktu izdarīta par labu Latvijai, informē ministrijā.

«Esmu gandarīts, ka mana darba vizīte Indijā ir bijusi auglīga un top reāls sadarbības projekts starp Latviju un Indiju! Tikšanās laikā pārrunājām ieceres veidot filmu, ko vērtēju ļoti pozitīvi un apliecināju, ka filmas veidotāji var rēķināties ar manu atbalstu savu ieceru realizēšanai dzīvē, jo tas nozīmē jaunas investīcijas un darba vietas Latvijas ekonomikā,» atzina ministrs.

Jau vēstīts, ka Indijas vizītes laikā šā gada februārī Kampars tikās arī ar Bolivudas filmu industrijas pārstāvjiem, kuri meklē iespējas uzņemt Eiropas skatus par konkurētspējīgām cenām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv