Bolts: tagad gribu tikai svinēt

Apollo
0 komentāru

Jamaikas sprinteris Useins Bolts, kurš pasaules čempionātā Berlīnē laboja divus pasaules rekordus un izcīnīja trīs zelta medaļas, tagad ir gatavs doties uz klubiem un pludmali, vēsta «eurosport.com».

Usain Bolt

Pasaules rekordists 100 un 200 metru distancēs Useins Bolts atzīst, ka ir gandarīts par pasaules čempionātā Berlīnē paveikto.

Foto: Reuters/Scanpix

«Centīšos pabeigt sezonu bez savainojumiem un tad došos atvaļinājumā - iešu uz klubiem, pludmali un darīšu visas jautrās lietas,» norāda 23 gadus vecais jamaikietis. «Vēlos tikai svinēt. Visu nedēļu neesmu varējis nosvinēt sasniegtos rezultātus, tādēļ tagad gribu vienkārši priecāties.»

Bolts pasaules čempionātā laboja pasaules rekordus 100 metru un 200 metru distancē, kā arī palīdzēja Jamaikas komandai uzvarēt 4x100 metru stafetes skrējienā.

«Esmu tik ļoti noguris. Esmu laimīgs, ka noskrēju savu distanci, lai varētu nodot stafetes kociņu Asafam [Pauelam],» piebilst Bolts.

«Galvenais mērķis man bija izcīnīt zelta medaļu,» uzsver Jamaikas sprinteris. «Tas nozīmē, ka [2008. gada olimpiskajās spēlēs] Pekinā sasniegtais nav bijusi nejaušība. Berlīnē paveicu gandrīz visu to pašu, ko Pekinā, tāpēc esmu priecīgs, ka man izdevās parādīt savu labāko sniegumu.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv