«Borderrock» atgādina - meklējam vadītāju

Apollo
0 komentāru

6. Latvijas/Igaunijas festivāls «Borderrock», kas norisināsies 8. augustā plkst.15.00 Valkas brīvdabas estrādē, meklē pasākuma vadītāju! Pieteikšanās vairs tikai līdz 19. jūlijam.

«Borderrock» atgādina - meklējam vadītāju

Foto: Publicitātes foto

Līdz 19. jūlijam palikušas tikai dažas dienas, lai Tu paspētu iesūtīt savu sagatavoto video Borderrock vadītāja kandidatūrai. Atgādinām pieteikšanās nosacījumus: potenciālajiem pasākuma vadītājiem jāiesūta vismaz 1minūti garš video pieteikums (video kvalitāte nav noteicošā), kurā iepazīstinātu ar sevi un pastāstītu, kādēļ tieši viņam būtu jābūt «Borderrock» vadītājam. Prasības: labas latviešu, angļu un vēlams krievu valodas zināšanas (ideālā gadījumā arī igauņu valodas iemaņas), prasme kontaktēties ar publiku, interese par underground mūzikas skatuvi, prasme improvizēt. Uzdevums festivāla laikā- pieteikt grupas, novadīt konkursus, informēt par notiekošo. Sūtot pieteikumu rakstiskā veidā jāpievieno kontaktinformācija (vārds, uzvārds, e-pasts, telefona nr.). Video pieteikums jānosūta no 6. līdz 19. jūlijam (ieskaitot) uz info@borderrock.lv . Uzvarētāja paziņošana 24. jūlijā, festivāla mājas lapā www.borderrock.lv. Konkursa uzvarētājs saņem iespēju pierādīt sevi, kā festivāla vadītāju, suvenīrus no Valkas - pilsētas, kurā sākas Latvija, kā arī iespēju uzaicināt līdzi vēl 2 draugus.

 Festivālā «Borderrock» šogad piedalās:

«The Flowers of Romance» (ex «Vennaskond») (EST),
«Ans. Andur» (EST),
«Monologs divatā» (LV),
«Neprodukts» (LV),
«Basta» (LV),
«Židrūns» (LV),
«STandART » (LV),
«Tumors» (LV),
«Echo Plant» (EST),
«She Walks Drunk» (EST),
«Crimson» (EST),
«Soterios» (EST),
«Bagi-Ra» (LV).


Klausītājus priecēs DJ`i divās teltīs – PA, K Kut Man, Chupachups, Tomtom, Volt, Fanatic, Vecais metējs, 2B, Deelis, Slavco, Mednis , Dexpistols.

Pasākuma laikā darbosies arī radošā darbnīca, veikaliņš no Latviešu mākslas un dizaina interneta veikala www.mo.lv. Festivāla teritorijā atradīsies telšu pilsētiņa un bufete.
Ieejas maksa 5 lati.

Festivālu organizē Valkas pilsētas dome,  Valkas Tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar mūziku mīlošiem brīvprātīgajiem entuziastiem.

Plašāku informāciju par grupām un Dj`iem, kā arī par festivālu var atrast festivāla mājas lapā www.borderrock.lv.

Tiekamies 8. augustā plkst. 15.00 Valkas brīvdabas estrādē- roku rokā ar roku uz Valku!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv