«Borderrock» vadīs Artūrs Lācis

Apollo
0 komentāru

6. Latvijas/Igaunijas festivāla «Borderrock» vadītājs ir atrasts! Festivālu vadīs puisis no Gulbenes — Artūrs Lācis.

«Borderrock» vadīs Artūrs Lācis

Foto: Publicitātes foto

Tikai divus cilvēkus visā plašajā Latvijā nenobiedēja 6. Latvijas/Igaunijas festivāla «Borderrock» organizatoru izaicinājums iesūtīt savus video, lai kļūtu par festivāla vadītāju. Atgādinām, ka konkursantiem bija jāiesūta vismaz minūti garš video, kurā iepazīstinātu ar sevi un pastāstītu, kādēļ tieši viņam būtu jābūt «Borderrock» vadītājam.

Sīvā cīņā starp Renāti Kozlovsku un Artūru Lāci uzvarēja Artūrs, kurš 8. augustā visas dienas garumā vairākkārt kāps uz skatuves, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar grupām un ziņotu par notiekošo. Artūrs saņem arī iespēju uz festivālu ierasties kopā ar diviem saviem draugiem, kā arī saņems suvenīrus no pilsētas, kurā sākas Latvija — no Valkas. Renātei mierinājuma balva — ielūgums uz «Borderrock `09». Igaunijā konkurss uz vadītāja vietu netika rīkots. No kaimiņiem jau otro gadu festivālu vadīs Lauris Pomps.

Iesūtītos video no nākamās nedēļas varēs aplūkot festivāla oficiālajā mājaslapā www.borderrock.lv, turpat var arī iegūt informāciju par grupām, dīdžejiem un vīdžejiem, kas piedalīsies 6. Latvijas un Igaunijas festivālā.

Jau ziņots, ka festivālā piedalīsies 13 grupas, kā arī divās teltīs spēlēs aptuveni piecpadsmit DJ. Darbosies bufete, festivāla teritorijā būs telšu pilsētiņa, radošā darbnīca, tirgosies latviešu mākslas un dizaina interneta veikals www.mo.lv. Ieejas maksa — pieci lati.

Tiekamies 8. augustā plkst. 15.00 Valkas brīvdabas estrādē. Roku rokā ar roku uz Valku!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv