«Borowa Mc» izsludina Latgales koncerttūri

Apollo
0 komentāru

Latgaliešu mūzikas grupa «Borowa Mc», sveicot skolēnus un studentus jaunajā mācību gadā, izsludina Latgales koncertu tūres vietas un datumus — septembra otrajā pusē kopumā paredzēti četri koncerti Latgalē.

«Borowa Mc» izsludina Latgales koncerttūri

Publicitātes foto

Koncertos grupa izpildīs jau zināmas un populāras dziesmas no trim albumiem un iepazīstinās klausītājus ar jaunākās dziesmas «Bez Tevis» koncerta versiju. «Borowa Mc» sniegs četrus enerģiskus un sirsnīgus koncertus visu vecumu apmeklētājiem Krāslavā (18. septembrī), Kārsavā (19. septembrī), Preiļos (25. septembrī) un Varakļānos (26. septembrī). Koncerti notiks kultūras un tautas namos, ieeja no plkst. 21.00. Biļetes nopērkamas koncertu norises vietās, iepriekšpārdošanā — lētāk. Īpašas atlaides, pērkot biļetes iepriekšpārdošanā grupās, un katram 20. biļetes pircējam dāvana — «Borowa Mc» pēdējā albuma «Ui, lobs!» CD.

Populārā latgaliešu grupa koncertus sniegs pilnā sastāvā, kurā ietilpst: Aigars Runčis, Ingars Gusāns, Guntra Kuzmina, Gints Stankevičs un Raitis Aukšmuksts — pieredzējuši un profesionāli mūziķi.

Nododot klausītājiem dziesmu «Bez Tevis», «Borowa Mc» kopā ar interneta portālu «draugiem.lv», «Apollo», «Platforma», «Radio SWH» un LNT sāka akciju «Sirsnības mēnesis», kuras laikā ikviens aicināts iesūtīt darbus, kas tapuši mīlestības pilnos brīžos, — dzeju, dziesmas, vēstules, stāstus un fotomirkļus.

Vairāk informācijas par akciju grupas mājaslapā www.borowa.lv, kā arī www.platforma.lv», kur arī pieejama jaunā dziesma «Bez Tevis» bezmaksas lejupielādēm. «Borowa Mc» aicina klausīties un atbalstīt dziesmu radio staciju, interneta portālu un «Muzikālās bankas» topos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv