«Borussia» pusfināla pirmajā spēlē sagrauj Madrides «Real»

22 komentāri

UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē trešdienas vakarā Dortmundes «Borussia» savā laukumā ar 4:1 pieveica Madrides «Real» futbolistus.

Roberts Levandovskis

Spēli labāk iesāka mājinieki un jau 8. minūtē poļu uzbrucējs Roberts Levandovskis izvirzīja vadībā «Borussia» komandu. Arī turpinājumā biežāk pretinieku soda laukumā bija mājinieki, bet 42. minūtē uz «Real» vārtiem strīdīgā epizodē netika piešķirts 11 metru soda sitiens. Aizritēja vien nepilna minūte un Matsa Hummelsa kļūda beidzās ar viesu pretuzbrukumu, kurā bumbu tukšos «Borussia» vārtos ieraidīja Krištianu Ronaldu, gūdams savus 12. vārtus šīs sezonas Čempionu līgas turnīrā.

Mača 50. minūtē teicama Marko Roisa piespēle sasniedza Levandovski, kurš, nonācis aci pret aci ar «Real» vārtsargu Djēgo Lopesu, atjaunoja laukuma saimniekiem vadību. Bet pēc piecām minūtēm bumba vēlreiz veiksmīgi viesu soda laukumā atrada Levandovski, kurš veikli to apstrādāja un trieca vārtu augšējā stūrī. Neilgi pēc tam lieliska izdevība palielināt pārsvaru bija Ilkajam Gindoganam, taču šoreiz «Real» izglāba vārtsargs.

66. minūtē par Čabi Alonso pārākumu uz «Real» vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens un Levandovskis guva savus ceturtos vārtus mačā un desmitos Čempionu līgā šosezon. Atlikušajā laikā vistuvāk vārtu guvumam bija Levandovskis un Ronaldu, tomēr rezultāts vairs nemainījās.

Abu komandu atbildes spēle notiks nākamo otrdien, 30. aprīlī «Santiago Bernabeu» stadionā Madridē.

Atgādinām, ka otrā pusfināla pirmajā mačā otrdienas vakarā Minhenes «Bayern» negaidīti pārliecinoši ar 4:0 pieveica «FC Barcelona» komandu.