Bosnijai un Hercegovinai zaudēts arī otro reizi Video

97 komentāri

Latvijas futbola izlase šodien aizvadīja 2014. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēli pret Bosnijas un Hercegovinas izlasi.

Bosnijai un Hercegovinai zaudēts arī otro reizi

Skatītāju pilnajā «Skonto» stadionā uzvaru ar rezultātu 5:0 izcīnīja Bosnijas un Hercegovinas futbolisti. Kā zināms, kvalifikācijas cikla pirmajā aplī latvieši viesos piekāpās ar 1:4.

Jau mačā sākumā visi aktīvi uzbruka mājinieku vārtiem un jau mača 4. minūtē savu meistarību nācās demonstrēt Andrim Vaņinam. Spēles turpinājumā vienā no epizodēm sarkano kartīti nopelnīja Aleksandrs Fertovs un kopš 11. minūtēs Latvija spēlēja mazākumā.

Šis noraidījums lika izlases galvenajam trenerim Aleksandram Starkovam veikt spēlētāju maiņu un Māra Verpakovska vietā laukumā devās Artis Lagzdiņš. Pirmaja puslaikā laukuma saimnieki izturēja viesu pārsvaru un pēc spēlētām 45 minūtēm uz tablo bija 0:0.

Otrais puslaiks iesākās ar viesu uzbrukumiem un ātri gūtiem vārtiem. 48. minūtē Senads Luličs pēc centrējuma bija pirmais pie bumbas soda laukumā un atklāja rezultātu -1:0. Neilgi pēc tam 53. minūtē Vedads Ibiševičs ar galvu bumbu raidīja otro reizi Latvijas izlases vārtos, bet desmit minūtes vēlāk Hariss Medunjanins ar spēcīgu tālsitienu trešo reizi lika kapitulēt Vaņinam.

Turpinājumā tika gūti vēl divi vārti. Vispirms 80. minūtē Miralems Pjaničs panāca 4:0, bet 82. minūtē Edins Džeko aizskrēja viens pret Vaņinu un guva piektos vārtus.

Kvalifikācijas G apakšgrupā līderi ar 16 punktiem ir bosnieši, bet Latvijas futbolisti ar četriem punktiem ieņem 5. vietu.