Bostonas traģēdija: nolaupītais vīrietis atklāj, kā aizbēdzis no Carnajeviem

Apollo
98 komentāri

Ārvalstu mediji atklāj aizvien jaunas detaļas par Bostonas maratona spridzinātāju noziegumiem. «MailOnline» vēsta, ka vīrietim, kura automašīnu nolaupīja brāļi Carnajevi, izdevās aizbēgt no varmākām brīdī, kad Tamerlans Cranajevs bija apturējis automašīnu pie kādas degvielas uzpilde stacijas, kurā Džohars Carnajevs devās nopirkt enerģijas dzērienus «Red Bull».

Bostonas traģēdija: nolaupītais vīrietis atklāj, kā aizbēdzis no Carnajeviem

Foto:Reuters/Scanpix

Vīrietis atklājis tiesībsargājošajām iestādēm - viņu esot izglābis fakts, ka viņš pēc tautības ir ķīnietis. Abi brāļi esot paziņojuši, ka viņu nenogalināšot, jo viņš neesot amerikānis.

Vīrietis atceras tās dienas baisos notikumus – Tamerlans Carnajevs ielecis viņa automašīnā un jautājis: «Vai tu dzirdēji par sprādzieniem Bostonā? To izdarīju es!».

Aptuveni 20 gadus jaunajam vīrietim Tamerlans piedraudējis ar ieroci un licis viņam pārsēsties pasažieru krēslā. Nolaupīto automašīnu vadījis Tamerlans, bet brālis Džohars sēdējis pasažieru krēslā.

Carnajevi piespieduši vīrietim atdot 45 dolārus un no bankomāta izņemt vēl 800 dolārus.

Kad automašīnas īpašnieks izbēdzis no teroristiem, viņš meties uz citu tuvumā esošo degvielas uzpildes staciju, kur līdz nāvei pārbiedēts, paziņojis, ka viņu nolaupījuši bruņoti vīrieši un jāizsauc policija.

Pēc dažām minūtēm sākās Carnajevu vajāšana, kuras laikā tika nogalināts Tamerlans.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv