Brāļiem Šiciem 11. vieta Oberhofā

Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā kamaniņu sportā divnieku sacensībās šodien 11. vietu ieņēma Latvijas kamaniņu sportisti Andris un Juris Šici.

Juris Šics & Andris Šics

Divu braucienu summā Latvijas divnieks uzrādīja rezultātu minūte un 27,202 sekundes, no uzvarētājiem vāciešiem Tobiasa Vendla/Tobiasa Ārla atpaliekot 1,033 sekundes.

Vēl viena Latvijas ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš ieņēma pirmspēdējo, 19. vietu, uzvarētājiem zaudējot 2,161 sekundi.

Otro vietu šodien izcīnīja Vācijas pārstāvji Patriks Laitners/Aleksandrs Rešs, kuri no uzvarētājiem atpalika 0,062 sekundes, bet trešajā vietā palika vēl viens Vācijas divnieks Andrē Floršics/Torstens Vustlihs, kas Vendlam/Ārlam zaudēja 0,068 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc sešiem posmiem Šici ar 216 punktiem ir devītajā vietā, bet Gudramovičs/Kalniņš ar 106 punktiem atrodas 20. vietā. Pirmo vietu ieņem Kristians Oberštolcs/Patriks Grūbers no Itālijas, kuru kontā ir 480 punkti, bet par 75 punktiem atpaliek Vendls/Ārls.

Pasaules kausa posms šodien turpināsies ar vīriešu sacensībām, bet svētdien notiks sieviešu sacensības un stafete.