Brāļiem Šiciem sestā vieta PK 2. posmā

Pasaules kausa izcīņas 2. posmā kamaniņu sportā Īglsas trasē Austrijā divnieku sacensībās šodien sesto vietu izcīnīja Latvijas pāris Andris un Juris Šici.

Andris Šics & Juris Šics

Šici pirmajā braucienā uzrādīja astoto labāko rezultātu, bet otrajā braucienā Latvijas divnieks sasniedza piekto ātrāko laiku, divu braucienu summā sacīkšu uzvarētājiem vāciešiem Patrikam Leitneram un Aleksandram Rešam zaudējot 0,367 sekundes.

Laitners/Rešs pirmajā braucienā sasniedza jaunu Īglsas trases rekordu - 39,278 sekundes. Sacensībās otro vietu izcīnīja cits Vācijas divnieks Andrē Floršics/Torstens Vustlihs, kas uzvarētājiem zaudēja 0,101 sekundi, bet trešajā vietā ierindojās Austrijas ekipāža Andreass Lingers un Volfgangs Lingers, kas no uzvarētājiem atpalika 0,106 sekundes.

Šici bija vienīgie Latvijas pārstāvji otrā posma pamatsacensībās.

Kā ziņots, Nāciju kausu divnieku ekipāžām piektdien nespēja pārvarēt neviens Latvijas sportists. Andrejs Bērze un Uldis Logins ieņēma 12. vietu, paliekot otrie aiz pamatsacensību svītras, bet Oskars Gudramovčs un Pēteris Kalniņš ierindojās 17. vietā 24 dalībnieku konkurencē.